انجمن گلف NCGU

تاكید مجدد ژاپنی ها به برگزاری المپیك در جلسه با IOC

تاكید مجدد ژاپنی ها به برگزاری المپیك در جلسه با IOC

به گزارش انجمن گلف کمیته برگزاری بازی های المپیک توکیو در نشست هیات اجرایی کمیته بین المللی المپیک تصریح کرد که آماده برگزاری این رویداد هستند.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، در جلسه هیات اجرایی کمیته بین المللی المپیک، هاشیموتو رئیس کمیته برگزاری بازی های المپیک گزارشی را از روند کار عرضه داد. کمیته برگزاری بازی ها در این جلسه بر آماده بودن توکیو جهت برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک تصریح کرد.
همینطور رئیس بازی ها اعلام نمود: باتوجه به اینکه برگزاری مراسم حمل مشعل المپیک تابحال با موفقیت برگزار شده و واکنش های مثبتی دریافت کردیم، دیگر تمرکز خویش را روی برگزاری بازی ها گذاشته ایم. همینطور دستور العمل ها برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در طول برگزاری بازی ها را تقویت می نماییم تا المپیک با اطمینان و موفقیت اجرا شود.
توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک هم اظهار داشت: توکیو همچنان آماده ترین میزبان المپیک است. همکاری ما برای برگزاری بازی ها در شرایط ایمن ادامه دارد و هفته آتی هم نسخه جدید دستورالعمل ها برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا منتشر می شود.
*وزنه برداری همچنان زیر ذره بین IOC
هیات اجرایی IOC در نشست خود وضعیت فدراسیون جهانی وزنه برداری را هم مورد بررسی قرار دادند. آنها روند انجام اصلاح در اساسنامه فدراسیون جهانی را بررسی کردند. کمیته بین المللی المپیک اعلام نمود که همچنان نظارت بر اینکه اساسنامه مطابق با استانداردهای مدیریتی اصلاح گردد، ادامه دارد.1400/02/02
18:01:31
0.0 از 5
1307
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد