انجمن گلف NCGU
صالحی امیری:

هیچ اختلافی با فدراسیون كشتی نداریم

هیچ اختلافی با فدراسیون كشتی نداریم

رئیس کمیته ملی المپیک اظهار داشت: برای محمد موسوی در پرداخت پاداش مدال آوران سوء تفاهم پیش آمده است.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، نشست رضا صالحی امیری با اصحاب رسانه به صورت آنلاین برگزار گردید. صالحی امیری در ابتدای نشست در مورد تعیین پاداش پای سکوی مدال آوران المپیک و گلایه محمد موسوی بیان نمود: من از همه تیم والیبال و در راس آن داورزنی تشکر می کنم. والیبال در راه جهش قرار دارد و در جایگاهی قرار دارد که جزو هشت تیم برتر دنیا است. مدیریت والیبال با انتخاب سرمربی و کادرفنی مسیر روشنی در پیش گرفته است. به نظرم برای موسوی عزیز که بازیکن ارزشمندی است سوء تفاهم پیش آمده است و برداشت این بود کل پاداش المپیک همین مبلغ است.
صالحی امیری اضافه کرد: پاداش دولت جدا از پاداش پای سکوی کمیته ملی المپیک است و امیدوارم با توضیحاتی که ما دادیم این سوءتفاهم برای موسوی برطرف شود.
*واکسیناسیون افراد متفرقه را تکذیب می کنم
صالحی امیری در پاسخ به این پرسش که چرا کمیته ملی المپیک برای پیشگیری از شائبه فهرست افرادی که واکسیناسیون شدند را منتشر نکرد، خاطرنشان کرد: واکسیناسیون بر عهده فدراسیون پزشکی ما است. کاری که آقای سجادی انجام داد این بود که فقط فهرست افرادی که باید در توکیو آماده باشند را اعلام نمود و به وزارت ورزش ارائه نمود. وزارات ورزش همان فهرست را به فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام نمود. اما هیچ موردی خارج از فهرست آقای سجادی واکسن نزد و اینکه افراد متفرقه واکسن زدند را تکذیب می کنم.
*هیچ اختلافی بین کمیته ملی المپیک و کشتی وجود ندارد
صالحی امیری در مورد بحث هایی که بین او و علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی پیش آمد، اظهار داشت: دبیر قهرمان المپیک و ملی ما است و باید مورد حمایت قرار گیرد. کشتی رشته اول ما است و نقطه امید ما در المپیک کشتی است و باید همه نهادها از کشتی حمایت کنند و این یک وظیفه است. آرامش و ثبات باید در ورزش ازجمله در کشتی حاکم باشد. اینکه بحث کاری پیش بیاید طبیعی است و هیچ مساله ای بین کمیته ملی المپیک و فدراسیون کشتی وجود ندارد.

او افزود: اختلافاتی که بر سر رقم ها وجود دارد که در جلسه ای قابل حل است و مساله ای نیست که بخواهیم بزرگ نماییم و به آن بپردازیم. برای ما بعنوان کمیته ملی المپیک در همه سال های گذشته اولویت اول برای تخصیص بودجه، کمک مالی کشتی بود و کماکان این سیاست را دنبال خواهیم کرد. روز شنبه که بودجه فدراسیون ها را واریز کردیم مبلغ 2 میلیارد تومان را برای کشتی واریز کردیم و این حمایت را گسترش می دهیم. هفته آتی به فدراسیون کشتی می رویم و جلساتی را داریم.
ادامه دارد...


1400/01/31
14:16:39
0.0 از 5
839
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , پزشك
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد