انجمن گلف NCGU

ساخت و ساز ساختمان فدراسیون دوچرخه سواری همچنان متوقف

ساخت و ساز ساختمان فدراسیون دوچرخه سواری همچنان متوقف

انجمن گلف: کار ساخت ساختمان نیمه کاره فدراسیون دوچرخه سواری همچنان متوقف مانده است تا پیمانکار جدید این پروژه انتخاب گردد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، پروژه راه اندازی ساختمان جدید فدراسیون دوچرخه سواری در مجموعه ورزشی آزادی از دی ماه سال قبل به سبب نبود پول و اختتام قرارداد همکاری با پیمانکار متوقف شده و هنوز ادامه روند ساخت آن باردیگر شروع نشده است.
این در حالیست که بخش اداری فدراسیون نیز از اوایل سال قبل همچنان در کمپ تیم های ملی دوچرخه سواری مستقر است و چند اتاق را به به بخش اداری اختصاص داده اند. مدتی پیش از طرف وزارت ورزش مبلغ یک میلیارد به فدراسیون کمک شد تا باردیگر راه اندازی ساختمان از سر گرفته شود هر چندکه بنظر می رسد برای اتمام آن هزینه بیشتری نیاز است.

نکته ای که در این میان وجود دارد این است که مابقی هزینه های تکمیل ساختمان چگونه مقرر است تامین شود؟ تیم های ملی ایران حتی دوچرخه و تجهیزات به روز ندارند و در این شرایط هزینه های ساختمان جدید هم اضافه شده است. معین نیست زمانی که کلنگ راه اندازی این ساختمان زده شد، چگونه برآورد قیمت انجام گرفت که نه فقط ساختمان در زمان موعد افتتاح نشد بلکه چند ماه نیمه کاره رها شده است.

حسین رشیدیان دبیر فدراسیون دوچرخه سواری در گفتگو با ایسنا درباره ی اینکه پروژه راه اندازی ساختمان فدراسیون باردیگر شروع شده است یا خیر، اظهار داشت: هنوز کار شروع نشده است. دو، سه نفر از پیمانکارانی که عرضه شدند هفته گذشته از پروژه بازدید کردند و پیشنهادات خودرا برای شروع کار ارائه دادند. در حال بررسی هستیم و هر کدام که قیمت پیشنهادی اش برای ما مناسب تر باشد انتخاب می نماییم و کار را شروع خواهیم کرد.
منبع:

1400/01/29
22:07:49
0.0 از 5
889
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد