انجمن گلف NCGU

شروع فرآیند انتخاباتی فدراسیون ها با ثبت ‎نام از كاندیداهای اسكیت

شروع فرآیند انتخاباتی فدراسیون ها با ثبت ‎نام از كاندیداهای اسكیت

تعیین زمان نام نویسی از کاندیداهای ریاست فدراسیون اسکیت نخستین اقدامی است که وزارت ورزش امسال بمنظور سر و سامان دادن به وضعیت انتخاباتی فدراسیون ها در برنامه قرار داده است.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، سال قبل با برگزاری انتخابات ۱۶ اسفندماه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی پرونده مجامع انتخاباتی فدراسیون ها در وزارت ورزش بسته شد. حالا این وزارتخانه پس از گذشت بیش از یک ماه رسیدگی به امور انتخاباتی فدراسیون ها را از سر گرفته است البته با نام نویسی از کاندیداهای ریاست نه تعیین زمان برگزاری مجمع.
وزارت ورزش فرآیند انتخاباتی فدراسیون ها امسال را از فدراسیون اسکیت آغاز نموده است. ریاست بهمن محمد رضایی در این فدراسیون ۱۱ تیرماه تمام می شود. به همین دلیل ۲۸ فروردین ماه بعنوان زمان شروع نام نویسی از کاندیداهای ریاست در این فدراسیون تعیین شده است. این زمان به مدت ۱۰ روز کاری یعنی تا ۸ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.
در واقع وزارت ورزش با در نظر گرفتن ماه های پایانی دولت از بخشنامه انتخاباتی فدراسیون ها و بندی که ثبت نام از کاندیداها در فاصله ۷۵ روز قبل از آخر دوره ریاست را مجاز کرده برای تعیین رئیس جدید اسکیت بهره برده است تا اینطور انتخابات جدید را در ماه های پایانی دوره مسعود سلطانی فر به سرانجام برسانند.
قرار است وزارت ورزش با همین شیوه نسبت به برگزاری انتخابات فدراسیون های ژیمناستیک و تیراندازی هم اقدام نماید. دوره زهرا اینچه درگاهی و علی دادگر در این دو فدراسیون به ترتیب ۱۹ و ۲۰ تیرماه تمام می شود. نام نویسی از کاندیداهای ریاست این دو فدراسیون هم به شکلی انجام می شود که قبل از اتمام دوره روسای آنها، مجامع انتخاباتی شان اجرا شود.
وزارت ورزش در حالی نسبت به برنامه ریزی برای سه فدراسیونی که در نیمه نخست سال جاری دوره روسای آنها تمام می شود، برنامه ریزی کرده که پرونده انتخاباتی سه فدراسیون همچنان نیمه باز است.
شطرنج، دوچرخه سواری و پهلوانی و زورخانه ای فدراسیون هایی هستند که برگزاری انتخابات آنها از سال ۹۸ و ۹۹ همچنان روی دست وزارت ورزش مانده است. نام نویسی از کاندیداهای این فدراسیون ها انجام شده اما نه تاییدیه نهایی صلاحیت آنها اعلام شده و نه زمان برگزاری مجامع انتخاباتی شان.

1400/01/27
21:50:57
0.0 از 5
1384
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد