انجمن گلف NCGU
علی نژاد:

حضور كاروان ایران در پارالمپیك توكیو مثل همیشه با اقتدار و افتخار خواهد بود

حضور كاروان ایران در پارالمپیك توكیو مثل همیشه با اقتدار و افتخار خواهد بود

انجمن گلف: معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در دیدار رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین ابراز امیدواری کرد که نمایندگان کشورمان در بازیهای پارالمپیک توکیو بتوانند همچون ادوار گذشته با اقتدار و افتخار این میدان بزرگ را پشت سر بگذرانند.به گزارش انجمن گلف به نقل از وزارت ورزش و جوانان، در این نشست که در دفتر معاونت ورزش قهرمانی برگزار شد، مهدی علی نژاد اظهار داشت: حضور درخشان جانبازان و معلولین در میادین ورزشی و مدال آوری شان علاوه بر شور و نشاط و امید، موجب می شود جمله معلولیت محدودیت و ناتوانی نیست، بهتر معنا پیدا کند. این موفقیت های ورزشی در حقیقت تجسم و تبلور اراده هاست.

وی اظهار داشت: در آماده سازی تیم های اعزامی به پارالمپیک توکیو، وزارت ورزش و جوانان حمایت لازم را خواهد داشت.

در این جلسه، سیدشروین اسبقیان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین ضمن ارائه گزارشی از وضعیت تیم های اعزامی اظهار داشت: هم اکنون تیراندازی با ۵ وزنه برداری با ۶ و دومیدانی با ۹ ورزشکار در اردوی تهران و کیش بسر می برند، ضمن اینکه اردوی آماده سازی تیم بسکتبال با ویلچر از روز جمعه ۲۷ فروردین در تهران و والیبال نشسته از ۳۰ فروردین در کیش شروع می شود.

اسبقیان اشاره کرد: در رشته دومیدانی این فرصت را داریم تا تعداد نفرات اعزامی بعد از رکوردگیری رسمی در اردیبهشت و مسابقات گزینشی در سوئیس (خرداد ماه) به ۱۲ نفر افزایش یابد.

منبع:

1400/01/26
22:32:25
0.0 از 5
912
تگهای خبر: المپیك , بازی , برند , بسكتبال
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد