انجمن گلف NCGU

پیشبینی كسب 8 سهمیه اسكی در بازی های پارالمپیك زمستانی چین

پیشبینی كسب 8 سهمیه اسكی در بازی های پارالمپیك زمستانی چین

به گزارش انجمن گلف رئیس انجمن پارااسکی اظهار داشت: در صورتیکه لوازم و تجهیزات به روز و امکان حضور در ۳ تورنمنت برون مرزی داشته باشیم، پیشبینی کسب ۸ سهمیه در بازی های پارالمپیک زمستانی چین داریم.


عیسی ساوه شمشکی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: در بازیهای پارالمپیک زمستانی ۲۰۱۸ ما با ۵ سهمیه در این رویداد حضور پیدا کردیم، اما سال جاری به کمیته بین المللی پارالمپیک اعلام کردیم که با ۸ سهمیه در این مسابقات شرکت خواهیم کرد.
وی اظهار داشت: ما در صورتی می توانیم به تعهدات خود عمل نماییم که از لوازم و تجهیزات مدرن برخوردار شویم و همینطور امکان حضور در ۳ تورنمنت برون مرزی داشته باشیم تا شرایط ورزشکاران خویش را در رویارویی با اسکی بازان خارجی مورد ارزیابی قرار دهیم.
شمشکی تصریح کرد: در بازیهای پارالمپیک زمستانی ۲۰۱۴ ما تنها یک سهمیه داشتیم، اما ۲۰۱۸ این تعداد به ۵ سهمیه افزایش پیدا کرد، هم اکنون هم از اسکی بازان خوبی در سه رشته آلپاین، اسنوبرد و صحرانوردی برخورداریم که در صورت حمایت بیشتر کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون می توانیم علاوه بر افزایش سهمیه های خود، حضور قابل ملاحظه ای هم در بازیهای پارالمپیک زمستانی چین داشته باشیم.
رئیس انجمن پارااسکی یکی از رویدادهای مهم امسال برای کسب سهمیه را مسابقات جهانی نروژ عنوان نمود و اظهار داشت: این مسابقات چون در هر سه رشته آلپاین، اسنوبرد و صحرانوردی برگزار می گردد اهمیت زیادی دارد و ورزشکاران ما برای افزایش امتیازات خود باید در این رویداد که دیماه برگزار می شود، حضور پیدا کنند.
وی زمان برگزاری اردوی اسکی بازان معلول را از نیمه دوم شهریورماه عنوان نمود و اضافه کرد: از نیمه دوم شهریور تا ۱۵ اسفند پیش از اعزام ورزشکاران به بازیهای پارالمپیک زمستانی ۱۰۰ روز اردو در چارچوب آمادگی جسمانی و بدنسازی پیشبینی شده که در هر ماه ۲۰ روز اردوی تدارکارتی خواهیم داشت.
شمشکی در انتها تصریح کرد: در اولین اردوی آمادگی که از نیمه دوم شهریور برنامه ریزی شده است، ۱۷ ورزشکار به اردو دعوت می شوند که این تعداد بعد از برگزاری چند مرحله اردو به ۸ نفر که شانس کسب سهمیه جهت شرکت در بازیهای پارالمپیک زمستانی ۲۰۲۲ چین را دارند، کاهش پیدا خواهد نمود.
منبع:

1400/01/26
18:10:51
0.0 از 5
943
تگهای خبر: المپیك , بازی , تجهیزات , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد