انجمن گلف NCGU
دیدار مازیار ناظمی با مهدی علی نژاد

ارائه مجوز واردات موتورسیكلت زیر نظر حراست وزارت ورزش

ارائه مجوز واردات موتورسیكلت زیر نظر حراست وزارت ورزش

انجمن گلف: بزودی فرآیند واردات موتورسیکلت های ورزشی توسط قهرمانان این رشته زیر نظر حراست وزارت ورزش و ارائه فهرست به وزارت صمت انجام خواهد گرفت.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، بامداد امروز ۱۷ فروردین ماه جلسه ای با حضور مازیار ناظمی رئیس، مسعود رهنما مشاور، خانم سید مهدی نایب رییس بانوان، رضا پازند نایب رییس، محسن خمارلو سرپرست دبیری، محسن مختارزاده خزانه دار فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با مهدی علی نژاد معاونت قهرمانی وزارت ورزش انجام شد و آخرین مصوبات مربوط به واردات موتورهای ورزشی، مصوب وزارت ورزش و جوانان سال ۱۳۹۹ به مسئولان و دست اندرکاران اعلام و ابلاغ شد.
ناظمی اصرار کرد که این دستورالعمل می تواند به شفافیت بیشتر و صحت و سلامت و ان شاءالله عدالت در این عرصه کمک های بیشتری کند و تمامی کارهای ما بر طبق این دستورالعمل خواهد بود. کمیته ای در فدراسیون در ابتدا تشکیل می شود و پس از جمع آوری نیازها و درخواست ها و بررسی و کارشناسی اولیه در نهایت به وزارت ورزش و جوانان فرستاده خواهد شد و افراد واجد صلاحیت بوسیله وزارت خانه و حراست وزارت ورزش و جوانان به وزارت صمت معرفی می گردند.

در ادامه دکتر علی نژاد ضمن تبریک حلول سال ۱۴۰۰، از اقدامات انجام شده توسط تیم مدیریتی جدید فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی قدردانی کرد و خواهان نظارت دقیق تر مدیران فدراسیون در برنامه های اجرائی شد.

وی با تاکید بر رعایت پروتکلهای بهداشتی و گرفتن مجوز از ستاد کرونا در ورزش برای برگزاری مسابقات لیگ افزود: فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی بسرعت باید خودرا احیا کند و برنامه های اجتماعی برای مخاطبان خود داشته باشد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان اضافه کرد: با تغییر شرایط، فعالیت خودروسازان داخلی و خارجی رونق می گیرد و استفاده از مزیت های اقتصادی و تبلیغاتی این شرکتها برنامه مهم شما باشد.

وی درباب ساخت ساختمان اداری و آموزشی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در ورزشگاه آزادی بیان کرد: این مساله را با سرعت بیشتر پیگیری نمائید تا یک کار ماندگار در فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی صورت گیرد.

علی نژاد به میزبانی مسابقات بین المللی موتورسواری و اتومبیلرانی اشاره داشت و اضافه کرد: کمیته بین الملل فدراسیون در این بخش می تواند کار بسیار مهمی انجام دهد و با مطالعه و مکاتبه با کشورهای همسایه باتوجه به انجام واکسیناسیون مردم تا اواخر سال جاری می توانید با یک برنامه ریزی مناسب در بهمن و اسفند امسال میزبان مسابقات بین المللی در رشته موتورسواری و اتومبیلرانی باشید.

علی نژاد در آخر اظهار داشت: با حضور آقای ناظمی، نمایش بهتر و مطلوب تری از زیبایی ها و هیجان این رشته در تلویزیون خواهیم داشت و این مساله زمینه ساز حضور حامیان مالی خواهد بود.

منبع:

1400/01/18
23:40:07
0.0 از 5
990
تگهای خبر: آموزش , تیم , سلامت , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد