انجمن گلف NCGU
حضرتی:

یكی از كشورهای كرواسی، صربستان یا تركیه میزبان مسابقات انتخابی المپیك شنا خواهد بود

یكی از كشورهای كرواسی، صربستان یا تركیه میزبان مسابقات انتخابی المپیك شنا خواهد بود

به گزارش انجمن گلف مربی تیم ملی شنا اظهار داشت: برای مسابقات انتخابی المپیک شنا برنامه ریزی شده و اواخر خرداد انجام می شود اما هنوز مشخص نیست این مسابقات در کدام کشور انجام خواهد شد.


خشایار حضرتی در گفت و گو با ایسنا درباب برگزاری یا لغو مسابقات شنای انتخابی المپیک اظهار نمود: هنوز که خبری نیست و در حال مکاتبه با کشورهای میزبان هستند. باید ببینیم در نهایت به کدام کشور اجازه برگزاری مسابقه داده می شود. مسابقات انتخابی المپیک شیرجه چون تحت عنوان جام جهانی بود کنسل شد، اما مسابقات انتخابی المپیک شنا توسط کشورها و باشگاه ها انجام می شود و خیلی امکان لغوشان وجود ندارد.
مربی تیم ملی شنا اضافه کرد: فینا می تواند مسابقات جام جهانی یا قهرمانی جهان را به سبب شرایط خاص لغو کند و چون شیوع ویروس کرونا در ژاپن محل برگزاری جام جهانی شیرجه بالا رفته بود قرار شد محل برگزاری مسابقات تغییر کند، اما مسابقات شنا در قالب مسابقات جهانی نیست.
حضرتی درباره شرایط ملی پوشان شنا اظهار داشت: ملی پوشان شرایط خوبی دارند و از نظر بدنی هم در در وضعیت خوبی هستند. حالا وارد پیک جدید از نظر شیوع ویروس کرونا شده ایم که امیدوارم از نظر تمرینی و بیماری به مشکل نخوریم و بتوانیم روندی که داریم را ادامه دهیم و در خردادماه به مسابقات انتخابی المپیک برسیم.
وی درباب مسابقات انتخابی المپیک شنا اشاره کرد: برنامه ریزی برای مسابقات انتخابی المپیک انجام شده اما در حال مکاتبه با کشورها هستند تا مشخص شود کدام کشور میزبان مسابقات خواهد بود. صربستان، کرواسی و ترکیه سه کشوری هستند که احیانا مسابقات در یکی از آنها انجام خواهد شد.
وی اظهار داشت: ما 5 ملی پوش شنا برای کسب سهمیه المپیک داریم که در وضعیت خوبی هستند. پیک آمادگی ملی پوشان برای همان اواخر خرداد است و امیدواریم که آنها با آمادگی خوبی به مسابقات کسب سهمیه المپیک اعزام شوند.
وی در آخر اضافه کرد: مشکل ما همین پیک چهارم است و من امیدوارم که مشکلی برای ورزشکاران و مردم رخ ندهد و ما بتوانیم از این پیک هم عبور نماییم. امیدوارم در این شرایط تمرینات ملی پوشان ادامه داشته باشد و بتوانیم در نهایت ورودی المپیک را کسب نماییم.
منبع:

1400/01/17
12:17:59
0.0 از 5
823
تگهای خبر: المپیك , باشگاه , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد