انجمن گلف NCGU
مربی تپانچه:

ورزشكاران در جام جهانی عملكرد خوبی داشتند

ورزشكاران در جام جهانی عملكرد خوبی داشتند

به گزارش انجمن گلف محسن نصراصفهانی اظهار داشت: ورزشکارانم در جام جهانی هند عملکرد خیلی خوبی داشتند و در رنکینگ جهانی هم صعود کردند.مربی تیم ملی تپانچه در گفت و گو با ایسنا، درباب عملکرد ورزشکاران در مسابقات تیراندازی جام جهانی هند اظهار نمود: ورزشکاران تپانچه در این مسابقات عملکرد خوبی داشتند و یک مدال طلا و نقره به ارمغان آورند. آنها با این مسابقات در رنکینگ جهانی صعود خوبی کردند و جواد فروغی در ماده تپانچه بادی در رده اول دنیا و سبقت اللهی در رده هفتم دنیا قرار گرفتند.
نصراصفهانی در ادامه درباب از دست رفتن سهمیه بوسیله رنکینگ اظهار داشت: ما در ۲۵ متر تپانچه زنان شانس کسب سهمیه داشتیم که سبقت اللهی با اختلاف یک نمره نتوانست به فینال برسد و عملا از رقبایش جا ماند. سهمیه این ماده به ورزشکار لیتوانی اختصاص پیدا کرد.
ایشان سپس در مورد حضور تنها دو ورزشکار به این مسابقات اظهار داشت: در مجموع باتوجه به شرایط تشخیص داده شد که تنها دو ورزشکار از تپانچه به این مسابقات اعزام شوند که آنها هم عملکرد خوبی هم داشتند. به نظر من نیاز بود که هم المپین ها و هم ورزشکاران رزرو در این مسابقات حاضر شوند اما سلامتی ورزشکاران در اولویت بود. هندوستان در صدر ناسالم ترین کشورها قرار داشت و نباید جان ورزشکاران را به خطر انداخت. شرایط خیلی سخت بود و امیدواریم در مسابقات آینده بتوانیم با نفرات بیشتری شرکت نماییم.
مربی تیم ملی تپانچه درباب مسابقات بین المللی پیش از المپیک اظهار داشت: تا پیش از المپیک تنها جام جهانی باکو را خواهیم داشت که خرداد ماه انجام خواهد شد. تلاش این است که با ترکیب کامل به مسابقات اعزام شویم تا هم المپین ها و هم ورزشکاران رزرو محک بخورند و بتوانند با وضعیت بهتری در المپیک حاضر شوند. به هر حال باید شرایط را سنجید.
نصراصفهانی درباب کسب مدال المپیک باتوجه به عملکرد ورزشکاران در هند اظهار داشت: نمی توان درباب المپیک صحبت کرد. ما تمام تلاش خودرا می نماییم تا نمایندگان ایران با آمادگی ۱۰۰ درصد به المپیک اعزام شوند. در هیچ رشته ای نمی توان از حالا المپیک را پیش بینی نمود. باید دید در المپیک رقبا در چه سطحی ظاهر می شوند.
او در آخر اظهار داشت: باید از دادگر تشکر کرد که با وجود شرایط و محدودیت ها تلاش کردند که تا این تیم اعزام شود. از امروز نیز اردوهای تیم ملی را استارت زدیم و این اردوها ادامه خواهد داشت تا به هدف اصلی برسیم.

منبع:

1400/01/16
20:12:26
0.0 از 5
979
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد