انجمن گلف NCGU
تفتیان:

دوومیدانی آرامش نسبی دارد

دوومیدانی آرامش نسبی دارد

دونده المپیکی ایران اظهار داشت: از نظر من آرامش نسبی به دوومیدانی ایران بازگشته و بنده هم به مربی فرانسوی خودم اعتماد کامل دارم.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، نشست خبری اولین دوره مسابقات دوومیدانی جام امام رضا (ع) در مشهد، امروز (یک شنبه) ۱۵ فروردین برگزار شد که حسن تفتیان ستاره تیم ملی دوومیپانی ایران هم در این جلسه با اهالی رسانه صحبت کرد.

دونده المپیکی ایران در ابتدای صحبت های خود اظهار داشت: واقعا با آمدن آقای صیامی بعد از مدت ها آرامش به دوومیدانی ایران برگشت و خوشحالم که دوومیدانی ما این روزها را سپری می کند. خوشبختانه یک ثبات نسبی حکم فرما شده است و امیدواریم ادامه دار باشد.

او اضافه کرد: به نظر من برنامه چیزی جز برگزاری این مسابقات نیست و این برندسازی ها می تواند به دوومیدانی کمک نماید. واقعا هرجا که صحبت از دوومیدانی می شود اسم احسان حدادی مطرح می شود و به نظرم اگر به این نفرات توجه نشود، به دوومیدانی توجه نکرده ایم. این مسابقات مشهد چهل امتیاز دارد که بسیار مناسب می باشد و حضور ورزشکاران خارجی می تواند کمک کننده باشد. خیلی دوست داشتم احسان حدادی را در این مسابقات داشته باشیم اما شاید برنامه های تمرینی او بگونه ای بود که نتوانست شرکت نماید.

تفتیان با اشاره به اینکه اعتقاد دارد ورزشکاران تاپ هر کشور باید در مسابقات داخلی شرکت نمایند، افزود: من در جهان می بینم که اغلب مردم یک کشور ورزشکاران خودشان را می شناسند. قدم ها یک به یک سبب موفقیت می شوند و دوومیدانی رشته ای است که زمان بر است و اصلا نمی توان در یک روز به نتیجه رسید. متاسفانه دوومیدانی خالی از ورزشکار شده و ما باید کاری نماییم که جوانان به این رشته روی بیاورند.

او درباره انتقادهایی که راجع به فعالیتهای مدلینگ وی در سال منتهی به المپیک عنوان شد نیر اظهار داشت: بطور قطع وقتی شما دارای یک جایگاه اجتماعی هستید، هر رفتارتان سبب برخوردهای مثبت و منفی می شود. بسیاری از شما می دانید که طی چند وقت گذشته حمایتی از بنده نشد. شاید شرایط خیلی ایده آل نباشد اما همه ما تلاش می نماییم که بهترین نتیجه را کسب نماییم. بنده قول می دهم تا پیش از المپیک هیچ فعالیتی بجز ورزش نخواهم داشت.

دونده المپیکی ایران درباره حد رضایت خود از مربی فرانسوی اش هم اظهار داشت: همانطور که آقای صیامی گفتند، من دوست ندارم خارج از ایران تمرین کنم چون در ایران راحتتر هستم. اما چیزی که هست امکانات داخلی و خارج از ایران است که اصلا قابل مقایسه نیست. اگر ورزشکاری می خواهد موفق شود احتیاج به شرایط ایده آل دارد، مربی من نمی تواند به ایران بیاید و امکانات آنها و امکانات سخت افزاری آنها اصلا قابل قیاس نیست. مربی بنده یک فرد با سابقه است و عناوین زیادی دارد. قبلا شاید سالی دو یا سه ماه به فرانسه می رفتم، اما هم اکنون شرایط فرق دارد و زمان های بیشتری را من در آنجا خواهم بود. به این مربی هم اعتماد کامل دارم.

او درباره برنامه های خود هم اظهار داشت: هدف بنده این است که ابتدا در مسابقات مشهد شرکت کنم و پس از این مسابقه اردوی فرانسه را ادامه خواهم داد و چند مسابقه هم در اروپا و فرانسه شرکت خواهم کرد تا بعد از آن عازم توکیو شویم.
1400/01/16
11:25:08
0.0 از 5
1008
تگهای خبر: المپیك , برند , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد