انجمن گلف NCGU

تازه ترین رده بندی فدراسیون جهانی تیراندازی

تازه ترین رده بندی فدراسیون جهانی تیراندازی

انجمن گلف: در تازه ترین رده بندی فدراسیون جهانی تیراندازی که پس از جام جهانی هند اعلام شد، جواد فروغی در رده اول تپانچه بادی مردان و گلنوش سبقت اللهی در رده هفتم تپانچه بادی زنان ایستادند.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، با اختتام مسابقات تیراندازی جام جهانی هند تازه ترین رده بندی فدراسیون جهانی اعلام گردید که جواد فروغی با کسب مدال طلای تپانچه بادی توانست در تازه ترین رنکینگ فدراسیون جهانی در جایگاه نخست بایستد.
همین طور گلنوش سبقت الهی نیز در ماده تپانچه بادی بانوان در جایگاه هفتم و در ماده تپانچه ۲۵ متر در جایگاه دهم جهان قرار گرفت.

در تفنگ بادی مردان نیز حسین باقری در جایگاه بیست و پنجم، پوریا نوروزیان در جایگاه بیست و دوم و امیرمحمد نکونام در جایگاه بیست و هشتم جهان ایستادند.

در تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان نیز پوریا نوروزیان در جایگاه بیست و یکم و امیرمحمد نکونام در جایگاه بیست و یکم قرار گرفتند.

مسابقات تیراندازی جام جهانی هند در اوایل فروردین پس از حدود یکسال وقفه به سبب شیوع ویروس کرونا انجام شد و پس از آن فدراسیون جهانی تازه ترین رده بندی ورزشکاران حاضر در این مسابقات را اعلام نمود.

منبع:

1400/01/14
23:42:07
0.0 از 5
917
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد