انجمن گلف NCGU

رونمایی از لوگو و مدال های نخستین دوره مسابقات بین المللی دوومیدانی مشهد

رونمایی از لوگو و مدال های نخستین دوره مسابقات بین المللی دوومیدانی مشهد

به گزارش انجمن گلف مراسم رونمایی از لوگو و مدال های مسابقات بین المللی دوومیدانی جام امام رضا با حضور رضا صالحی امیری برگزار گردید.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، از لوگو و مدال های مسابقات بین المللی دوومیدانی جام امام رضا و گرامی داشت علی باغبان باشی پیشکسوت دوومیدانی امروز (شنبه) طی مراسمی در کمیته ملی المپیک رونمایی گردید. در این مراسم رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، کیکاووس سعیدی دبیرکل کمیته، نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به المپیک، عبدی افتخاری عضو هیأت اجرایی، پیمان فخری، هاشم صیامی رئیس فدراسیون دوومیدانی و دیگر مسؤلان این فدراسیون حضور داشتند.

صیامی در این مراسم بیان نمود: از ۳۰ کشور برای حضور در این مسابقات دعوت کردیم، ۱۵ کشور اعلام آمادگی کرده اند و تابحال ۱۰ کشور فهرست خویش را هم تحویل داده اند. هدف همه کسانی که در این مسابقات شرکت می کنند، کسب سهمیه المپیک است، بنابراین جام امام رضا در سطح بالایی برگزار می شود.

او افزود: این اولین مسابقه بین المللی در ایران است که در فضای باز برگزار می گردد. دهلان الحمد رئیس کنفدراسیون دوومیدانی آسیا مخالف بود اما در نهایت موافقت خویش را اعلام نمود و در تقویم فدراسیون جهانی هم به ثبت رسید. امیدوارم رقابت های خوبی را ببینیم.

نصرالله سجادی سرپرست کاروان المپیک هم در این مراسم اظهار داشت: خوشحال هستم که این مسابقات با یاد باغبان باشی انجام می شود. ما قهرمانان را زود فراموش می نماییم، اما در سالهای اخیر در کمیته المپیک سعی شده که به پیشکسوتان ارج نهاده شود. در سال المپیک هستیم و دوومیدانی تابحال دو سهمیه گرفته است. امیدواریم در مسابقات مشهد باز هم سهمیه بگیریم. کسب سهمیه المپیک سخت تر شده، اما امیدواریم یک یا دو سهمیه دیگر هم دوومیدانی بدست بیاوریم. اگر مسابقات خوب برگزار گردد می تواند برای سالهای آینده هم ادامه پیدا کند.

رئیس کمیته ملی المپیک هم بیان نمود: اینکه اولین نشست رسمی سال جدید با دوومیدانی شروع می شود این پیام را می رساند که وزارت ورزش و کمیته المپیک حمایت همه جانبه از این رشته دارند. انتخاب مشهد بعنوان کحل برگزاری مسابقات و همینطور گرامیداشت قهرمان سابق اقدام ارزشمند ای است. برپایه شاخص هایی که دسته بندی کرده ایم، در سال جدید دوومیدانی در گروه اول است و افزایش بودجه فدراسیون را خواهیم داشت.

او افزود: باور دارم که دوومیدانی در راه جهش قرار گرفته است. فراموش نکنیم که باید قدردان مدیران قبلی هم باشیم. این رشته با کسب سهمیه های جدید امید ما در مسابقات پیش رو است، ازاین رو نگاه باید برای ۲۰۲۲ و ۲۰۲۴ باشد. اتفاقات خوبی در فدراسیون شکل گرفته و شاهد همگرایی و اتحاد هستیم. باید قدردان حامیان فدراسیون باشیم که کمک زیادی کرده اند.

صالحی امیری بیان نمود: اراده کمیته ملی المپیک بر پشتیبانی از دوومیدانی است و باور دارم این رشته در آینده ای نه چندان دور در آسیا و جهان می درخشد. می خواستیم این پیام را امروز منتقل نماییم که دوومیدانی در اولویت قرار دارد.منبع:

1400/01/14
19:48:50
0.0 از 5
894
تگهای خبر: المپیك , تیم , رقابت , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد