انجمن گلف NCGU

حضور شناگر ایرانی در مسابقات امارات

حضور شناگر ایرانی در مسابقات امارات

انجمن گلف: شناگر تیم ملی مقرر است هفته آتی در مسابقات امارات شرکت نماید.


متین بالسینی، شناگر تیم ملی در گفت و گو با ایسنا، درباره شرایط تمرینی اش اظهار نمود: من چون هفته آتی باید در یک مسابقه شرکت کنم تمریناتم را در سراسر نوروز ادامه دادم و هیچ استراحتی نداشتم. هفته ای ۹ جلسه تمرین آبی و ۹ جلسه بدنسازی دارم. تمام تلاش خودم را می کنم و امیدوارم در مسابقه هفته آتی بتوانم پرچم کشورم را بالا ببرم.
او درباره مسابقه پیش روی خود اظهار داشت: من هر چهار ماه پس از تمریناتم، نیاز دارم در یک مسابقه شرکت کنم تا ببینم بدنم در چه سطح از آمادگی است. حالا هم چون به پیک آمادگی رسیده ام مقرر است در مسابقه امارات شرکت کنم تا ببینم در چه وضعیتی هستم. باید خودرا محک بزنم تا ببینم برای مسابقات انتخابی المپیک که در اواخر خرداد برگزار می شود چقدر آماده هستم. من زیر نظر فدراسیون در این مسابقه شرکت خواهم کرد.
وی درباره مسابقات انتخابی المپیک اظهار داشت: امیدوارم که در مسابقات انتخابی المپیک رکورد خوبی ثبت کنم. در ماده ۲۰۰ متر پروانه برایم این شانس وجود دارد اما من به شخصه به کسب سهمیه فکر نمی کنم، همیشه هدفم این بوده که این ماده را زیر ۲ دقیقه شنا کنم. البته همین رکورد سهمیه المپیک را به دنبال خواهد داشت اما هدفم ثبت رکورد زیر ۲ دقیقه در این ماده است.
رکورددار ماده ۲۰۰ متر پروانه در کشور در پاسخ به این پرسش که رکوردش چقدر تا زیر ۲ دقیقه فاصله دارد؟ اظهار داشت: کمی بیش تر از یک ثانیه با این رکورد فاصله دارم و امیدوارم با تمرینات مداوم این فاصله را جبران کنم.
او در آخر اظهار داشت: تمرینات من همان اوایل یعنی یکی دو ماه اولی که کرونا شیوع پیدا کرد تعطیل شد و پس از آن تعطیلی خاصی نداشتم. همیشه تمریناتم را ادامه دادم. باید از فدراسیون هم تشکر کنم که در طول این مدت حمایتم کرد.
منبع:

1400/01/13
22:42:51
0.0 از 5
855
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد