انجمن گلف NCGU

لغو انتخابی المپیك اسلالوم در قاره آمریكا و تعویق سه مسابقه

لغو انتخابی المپیك اسلالوم در قاره آمریكا و تعویق سه مسابقه

فدراسیون جهانی و کنفدراسیون کانوئینگ قاره آمریکا مسابقات انتخابی المپیک رشته اسلالوم را به سبب نگرانی ها در مورد همه گیری ویروس کرونا لغو کردند.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی فدراسیون جهانی کانوئینگ، بعد از بررسی های محلی در ارتباط با انتشار ویروس کرونا، مسابقات کسب سهمیه المپیک کانو اسلالوم که قرار بود از ۹ اردیبهشت در برزیل اجرا شود را لغو نمود. بعد از لغو این مسابقات، فدراسیون جهانی کانوئینگ برای تخصیص سهمیه های باقی مانده المپیک برای منطقه پان آمریکن با کمیته بین المللی المپیک وارد بحث و گفت و گو شده است.
دبیرکل فدراسیون جهانی با اشاره به لغو این مسابقات اظهار داشت: بعد از بررسی و مشورت با دست اندرکاران اسلالوم در منطقه پان آمریکن بهترین ها را برای المپیک انتخاب خواهیم کرد.
سیمون تولسون افزود: دست اندرکاران برگزاری مسابقات بسیار برای برگزاری این رقابت ها تلاش کردند اما متأسفانه وضعیت کرونا در برزیل دعوت از ورزشکاران و مسئولان به ریو را برای مسابقات نا ممکن می کند.
ICF همین طور به سبب عدم اطمینان ویروس کرونا مجبور شده است سه رویداد در اروپا را به تعویق بیندازد. مسابقات قهرمانی جهان استندآپ پدلینگ در مجارستان، قهرمانی زیر ۲۳ سال و جوانان کانو اسپرینت در پرتغال و کاپ جهانی آب های خروشان در فرانسه نیز تا اواخر سال ۲۰۲۱ به تأخیر افتاده است.
دبیرکل ICF تاکید کرده بااینکه ممکنست این لغو و تاخیرها موجب ناراحتی خیلی از افراد شود اما سلامتی و ایمنی ورزشکاران باید در اولویت قرار بگیرد.
او افزود: هیچکس دوست ندارد برنامه ها را تغییر دهد اما مطمئن هستیم که همه بحرانی که هم اکنون جهان با آن رو به روست را درک خواهند کرد. در خیلی از مناطق جهان ورزشکاران هنوز قادر به مسافرت و حتی تمرین نیستند. ما تصمیم گرفتیم مسابقات را به زمانی موکول نماییم که بتوانیم مسابقات را به شکلی ایمن تر و عادلانه تر برگزار نماییم.
برمبنای اعلام فدراسیون جهانی کانوئینگ مسابقات قهرمانی جهان استندآپ پدلینگ ۱۸ تا ۲۱ شهریور در بالاتونفرود مجارستان، مسابقات قهرمانی جهان زیر ۲۳ سال و جوانان کانواسپرینت ۱۲ تا ۱۵ شهریور در مونتمور ولو پرتغال و کاپ جهانی اسلالوم ۹ تا ۱۱ مهر در ترینیاک فرانسه انجام خواهد شد.

1400/01/10
00:32:27
0.0 از 5
1008
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , رقابت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد