انجمن گلف NCGU
با تخصیص ۲ میلیارد تومان؛

پرونده پرداختی كمیته المپیك به فدراسیون ها با ۵۰ میلیارد بسته شد

پرونده پرداختی كمیته المپیك به فدراسیون ها با ۵۰ میلیارد بسته شد

انجمن گلف: کمیته ملی المپیک طی دو روز گذشته دو میلیارد تومان در اختیار برخی فدراسیون ها قرار داد و بدین ترتیب پرونده پرداختی به فدراسیون ها امسال را بست.کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک در گفتگو با خبرنگار مهر، با تاکید بر اینکه کمیته ملی المپیک به تمام تعهدات مالی خود به فدراسیون ها امسال عمل کرده است، اظهار داشت: طبق درخواست های مطرح شده از جانب برخی فدراسیون ها یا در جریان بازدیدی که از اردوی تیم های ملی یا فدراسیون ها داشتیم، متعهد به پرداخت ۲ میلیارد تومان به فدراسیون هایی مانند کاراته، تکواندو، بوکس، هاکی و … شده بودیم که طی دو روز گذشته به آن عمل کردیم.
وی اشاره کرد: برای پرداخت این مرحله از اعتبارات منتظر تخصیص جدید از خزانه دولت بودیم که در این هفته انجام شد. به همین دلیل مبلغ ۲ میلیارد تومان را طبق مصوبه هیات اجرائی به حساب فدراسیون ها واریز کردیم.
دبیرکل کمیته ملی المپیک با تاکید بر اینکه با تخصیص این مرحله از بودجه، پرونده پرداختی ها به فدراسیون ها امسال بسته شد، اشاره کرد: تا هفته نخست آذرماه طبق بودجه ای که برای فدراسیون ها مصوب کرده بودیم ۳۰ میلیارد تومان در اختیار آنها قرار دادیم. علاوه بر این و از شروع سال هم در مجموع ۲۰ میلیارد تومان بعنوان حمایت مالی به حساب فدراسیون ها واریز کردیم. بدین ترتیب در کل پرداختی کمیته ملی المپیک به فدراسیون ها در سال ۹۹ به ۵۰ میلیارد تومان رسید.
وی اشاره کرد: کمیته ملی المپیک بابت سال جاری هیچ تعهد مالی دیگری به فدراسیون ها ندارد. امیدواریم شرایط تخصیص دولت در سال آینده به شکلی باشد که بتوانیم طبق برنامه و برمبنای فاکتورهای مالی جدید، پرداختی به فدراسیون ها را به سرانجام برسانیم.
سعیدی همین طور با ابراز امیدواری از اینکه برای ملت ایران و جامعه ورزش سال خوبی پیش رو باشد، اشاره کرد: المپیک پس از یک سال تعویق سال آینده انجام می شود. امیدوار هستیم با حمایت های به موقعی که از فدراسیون ها، تیم ها و ورزشکاران انجام شده است، کاروان اعزامی به توکیو بتوانید در عملکرد و کسب نتایج به شکلی عمل کند که سبب شادی ملت را فراهم آورد.


منبع:

1399/12/28
14:11:13
0.0 از 5
905
تگهای خبر: المپیك , تیم , فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد