انجمن گلف NCGU
در نشست حیدری با سرتیپ دوم فولادی؛

شرایط همكاری فدراسیون نجات غریق و سازمان تربیت بدنی ارتش بررس شد

شرایط همكاری فدراسیون نجات غریق و سازمان تربیت بدنی ارتش بررس شد

انجمن گلف: نشست مشترک رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی با رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران (آجا) بمنظور بررسی شرایط و راهکارهای همکاری دو نهاد اجرا شد.به گزارش انجمن گلف به نقل از روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، نشست مهدی حیدری با امیر سرتیپ دوم دکتر جمشید فولادی به میزبانی فدراسیون نجات غریق و غواصی انجام شد.
در این جلسه که هاشم محتشمی سرپرست دبیری و حبیب خمجانی سرپرست کمیته آموزش فدراسیون نجات غریق و غواصی هم در آن حضور داشتند پیرامون همکاری این فدراسیون و سازمان تربیت بدنی ارتش و راه کارهای پیشنهادی برای آن بحث و تبادل نظر و بر تعامل لازم دراین زمینه تاکید شد.
در این راستا سرتیپ دوم فولادی بر همراهی سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای کمک رسانی خصوصاً در استانها و شهرستان های ساحلی کشور تاکید داشت. ضمن اینکه باتوجه به پتانسیل های موجود و امکانات حرفه ای که سازمان تربیت بدنی ارتش در زمینه غواصی در اختیار دارد، همکاری و تعامل در این بخش هم مورد توجه ویژه قرار گرفت.
سرتیپ دوم فولادی همین طور با اهدای لوح تبریک به مهدی حیدری، ریاست وی در فدراسیون نجات غریق و غواصی را تبریک گفته و برای او موفقیت در این فدراسیون را خواهان شد. سرتیپ دوم فولادی در قالب پیام تبریک خود، ورزش را بعنوان فاکتوری موثر در سلامت جسمانی و روحی جامعه مورد توجه قرار داد و اینکه موجب شادابی جامعه و ایجاد روح همدلی و همکاری می شود و این مهم از ملزومات رشد و توسعه در هر کشوری می باشد.


منبع:

1399/12/26
13:13:00
0.0 از 5
1021
تگهای خبر: آموزش , سلامت , فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد