انجمن گلف NCGU
ژاله فرامرزیان خبر داد:

میزان پرداختی ۵۲ میلیاردی بابت پاداش قهرمانان

میزان پرداختی ۵۲ میلیاردی بابت پاداش قهرمانان

به گزارش انجمن گلف معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان از پرداخت آخرین مرحله واریز منابع به حساب فدراسیون ها در سال ۹۹ اطلاع داد.به گزارش انجمن گلف به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جلسه مشترک روسای فدراسیون های ورزشی به ریاست مسعود سلطانی فر عصر امروز چهارشنبه ۲۰ اسفند در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار گردید.
در این جلسه ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان ضمن اشاره به این مورد که معاونت توسعه مدیریت و منابع در ۱۲ بخش برای تأمین هزینه ها کوشیده است، عنوان کرد: امروز آخرین مرحله پرداختی ها به فدراسیون ها انجام شد. بدین سان ۸۰ تا ۹۰ درصد از منابع تخصیص داده شده، پرداخت گردید. در مجموع ۵۲ میلیارد بابت پاداش های قهرمانان که باقیمانده از سال ۹۷ و ۹۸ است پرداخت گردید.
وی اضافه کرد: تاکید ما به فدراسیون ها با عنایت به دو مبحث مالیات بر ارزش افزوده، اظهارنامه مالیاتی و عملکرد مالی است. از همه فدراسیون ها تقاضا داریم با عنایت به این دو فاکتور و با عنایت به آخرین پرداختی وزارت ورزش گزارش های مالی خویش را هر چه سریع تر به معاونت توسعه مدیریت و منابع ارسال کنند.
فرامرزیان از تسویه حساب با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اطلاع داد و اظهار داشت: یکی از اتفاقات خوبی که رخ داده، تسویه حساب بخشی از موارد مالی با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی است.


منبع:

1399/12/21
00:56:58
0.0 از 5
942
تگهای خبر: المپیك , فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد