انجمن گلف NCGU

ورزش های زورخانه ای رسما به جمع ورزش های مسابقات جهانی هنرهای رزمی پیوست

ورزش های زورخانه ای رسما به جمع ورزش های مسابقات جهانی هنرهای رزمی پیوست

انجمن گلف: در هجدهمین مجمع عمومی ورزش های رزمی كه در شهر چونگ جو كره جنوبی انجام شد ورزش های زورخانه ای به صورت رسمی به عضویت این اتحادیه درآمد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از خبر آنلاین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای و كشتی پهلوانی، همزمان با برگزاری مسابقات جهانی هنرهای رزمی كه در شهر چونگ جو كره جنوبی در حال برگزای است هجدهمین مجمع عمومی این مسابقات اجرا شد. محسن مهرعلیزاده بعنوان رئیس فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانهو كشتی پهلوانی در این مجمع حضور داشت. با رایزنی های صورت گرفته توسط هیات ایرانی در این نشست با اكثریت آرا اعضای مجمع، فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای (IZSF) توانست به عضویت این اتحادیه درآید. لازم بذكر است رایزنی ها از سال قبل برای حضور در این اتحادیه انجام شده بود و از این پس محسن مهرعیزاده بعنوان رئیس فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای در جلسات این اتحادیه كه مقرر آن در كشوركره جنوبی است حضور خواهد داشت.
با عنایت به تهدیدهایی كه از طرف كشور تركیه در ثبت جهانی ورزش های زورخانه ای وجود دارد عضویت ورزش های زورخانه ای توسط IZSF در اتحادیه جهانی هنرهای رزمی می تواند بسیار مثمر ثمر در جهت ثبت این رشته در یونسكو با نام ایران باشد. 254 251


منبع:

1398/06/10
23:01:50
5.0 از 5
5046
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد