انجمن گلف NCGU

نشست معارفه رئیس جدید فدراسیون انجمن های ورزشی

نشست معارفه رئیس جدید فدراسیون انجمن های ورزشی

انجمن گلف: نشست معارفه ˮعباس ناطق نوریˮ رئیس جدید فدراسیون انجمنهای ورزشی با حضور مدیر کل دفتر مشترک فدراسیونها وزارت ورزش و جوانان اجرا شد.


به گزارش خبرگزاری انجمن گلف؛این جلسه پس از ظهر امروز(دوشنبه 4 تیر) با حضور احمد نامنی مدیر کل دفتر مشترک فدراسیون ها، مجتبی ارشدی کارشناس دفتر مشترک فدراسیون ها، نصراله پریچهره سرپرست سابق فدراسیون انجمن های ورزشی، مهدی میرزاییان مدیر روابط عمومی فدراسیون و محمد محمدی مسئول تشریفات و در آستانه عید سعید غدیر انجام شد.

در این جلسه ابتدا نامنی اظهار داشت: خوشبختانه با برگزاری مجمع انتخاباتی، یک مدیر uجوان که علاوه بر سابقه ورزش قهرمانی تجربه مدیریتی هم به عنوان دبیر این مجموعه را در کارنامه دارد سکاندار این فدراسیون شد و مطمئنا ایشان با شناختی که از این مجموعه پیدا کرده می تواند این مجموعه را به موفقیت برساند.

سپس پریچهره اذعان داشت: در آستانه عید سعید غدیر جناب ناطق نوری کار خودرا در این فدراسیون شروع کرد و امیدوار هستم که این فدراسیون که اساسا در آینده حرف اول را در ورزش کشور خواهد زد بتواند با مدیریت ایشان در راه توسعه و تعالی گام بردارد.

سپس ناطق نوری اشاره کرد: در تلاش هستم با کمک و حمایت دستگاه ورزش کشور و همکارانم در فدراسیون، انجمنها و هیات های استانی بتوانم این مجموعه عظیم و پرکار را به سرمنزل مقصود رهنمون کنم.

گفتنی ست مجمع انتخاباتی فدراسیون انجمنهای ورزشی روز چهارشنبه 30 خرداد برگزار و عباس ناطق نوری با کسب 32 رای به عنوان رئیس جدید این فدراسیون برگزیده شد و حکم خودرا پس از برگزاری مجمع از وزیر ورزش و جوانان دریافت کرد.
251 251منبع:

1403/04/17
13:00:06
0.0 از 5
55
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد