انجمن گلف NCGU

کتایون اشرف جایزه بازی جوانمردانه را دریافت کرد

کتایون اشرف جایزه بازی جوانمردانه را دریافت کرد

انجمن گلف: نایب رئیس فدراسیون قایقرانی جایزه ترویج بازی جوانمردانه را در مراسم سالیانه کمیته بین المللی بازی جوانمردانه دریافت کرد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، کمیته بین المللی بازی جوانمردانه یک ارگان غیردولتی در خدمت ترویج روحیه ورزشکاری در رقابت ‎های ورزشی است. این کمیته سالیانه جوایزی به ورزشکارانی که بازی های جوانمردانه انجام می دهند، اهدا می کند. مراسم امسال این کمیته بعد از چند سال تعویق به سبب شیوع کرونا، شب گذشته در بوداپست مجارستان انجام شد.
کتایون اشرف نایب رئیس فدراسیون قایقرانی که قبل از این سوی کمیته برگزاری به این مراسم دعوت شده بود، جایزه بخش "ویلی دومه" برای ترویج و توسعه ورزش جوانمردانه را دریافت کرد.
اشرف به سبب کارهایی در حوزه توسعه ورزش قایقرانی زنان با پروژه توسعه و گسترش ورزش زنان در سال ۲۰۱۷، نخبه گزینی و آموزش نوجوانان و مربیان قایقرانی که منتهی به کسب دو سهمیه المپیک نوجوانان ۲۰۱۸، برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا نوجوانان و جوانان در رودخانه کرج و داوری در مسابقات قهرمانی جهان اسلالوم ۲۰۱۹ و ۲۰۲۱، کاندیدای دریافت این جایزه بود.
نایب رئیس بانوان فدراسیون قایقرانی درباره دریافت این جایزه اظهار داشت: این جایزه متعلق به تمام کسانی است که سالها برای ترویج ورزش پهلوانی تلاش کردند و اغلب دیده نشدند. کسانی که آرزویشان تحقق آرزوهای دیگران بوده و هست، کسانی که معتقدند داشتن روح جوانمردانه ارزشمندتر از بردن در یک مسابقه است. این افراد را ما در جامعه در قالب پدر، مادر، داور، مربی، رسانه و ورزشکار می بینیم و این جایزه را تقدیم تمام این افراد می کنم.
اشرف قبل از این به سبب پشتیبانی از ورزش زنان موفق به دریافت جایزه پاروی طلایی فدراسیون جهانی قایقرانی شده بود.
منبع:

1401/03/28
23:15:57
0.0 / 5
172
تگهای خبر: آموزش , المپیك , بازی , پهلوانی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد