انجمن گلف NCGU

تغییرات در كادر فنی تیم های ملی ورزش های رزمی

تغییرات در كادر فنی تیم های ملی ورزش های رزمی

به گزارش انجمن گلف مدیر سازمان تیم های ملی فدراسیون انجمن های ورزش رزمی از تغییرات در كادر فنی تیم های ملی رزمی و جذب روانشناس و متخصص تغذیه برای ورزشكاران تیم های ملی در شرایط كرونایی اطلاع داد.


سید یاشار میردامادی در گفتگو با خبرنگار ایسنا، اظهار نمود: با عنایت به شیوع کرونا و تعطیلی اردوها و لغو مسابقات آسیایی و جهانی امسال تلاش کردیم با اعمال یکسری تغییرات در برنامه های خود شرایطی را ایجاد نماییم تا ورزشکاران در شرایط کنونی صدمه زیادی نبینند و برنامه هایی که در اولویت قرار دارد را در راس کارهای خود قرار دهیم تا در آینده با مشکل مواجه نشویم.

وی افزود: هدف گذاری اصلی ما در ابتدای امر تغییرات کادر فنی در تمام تیم های ملی ورزش های رزمی است و بحث دانش افزایی آنها در شرایط کنونی است. همینطور تصمیم داریم قهرمانان گذشته خویش را که در تیم های ملی رشته های مختلف ورزشی حضور داشتند با حفظ آمادگی بدنی شان شرایطی را برای آنها فراهم نماییم تا با حضور روانشناس و متخصص تغذیه از نظر روانی کمترین صدمه در خلال تعطیلی اردوها به آنها وارد شود.

مدیر سازمان تیم های ملی فدراسیون انجمن های ورزش رزمی تصریح کرد: از آغاز سال تا آخر سال ۲۰۲۰ متاسفانه هفت تورنمنت جهانی ورزش های رزمی به علت شیوع کرونا از جانب فدراسیون جهانی لغو و به زمان دیگری موکول شده است که این مسئله جو روانی سنگینی را متوجه ورزشکار کرده است. ما برای این که بتوانیم این جو روانی را به حداقل برسانیم و ورزشکاران خویش را از نظر وزنی کنترل نماییم تلاش کردیم با جذب یک روانشناس و یک متخصص تغذیه آنها را برای رویدادهای آینده آماده نماییم.

میردامادی خاطرنشان کرد: در صورتیکه شرایط از نظر بیماری کرونا به حالت عادی برگردد و ستاد مقابله با کرونای وزارت ورزش مجوز برگزاری اردوها را صادر کند، تلاش داریم با برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی نفرات جدیدی را شناسایی و به تیم ملی اضافه نماییم تا بتوانیم بدنه تیم ملی خویش را برای حضور در مسابقات آینده تقویت نماییم.

او همینطور با اشاره به بحث استعدادیابی در رده های پایه افزود: چون در گذشته در رده های سنی پایه ورزش های رزمی استعدادیابی خاصی صورت نگرفته است، نگاه ویژه ای به بحث استعدادیابی در این رده سنی در بخش دختران و پسران خواهیم داشت تا با شناسایی استعدادها و سرمایه گذاری روی آنها بتوانیم پشتوانه های خوبی را برای تیم های ملی خود داشته باشیم.

میردامادی در انتها اظهار نمود: تلاش ما بر این است تا بتوانیم صدمه ها را مدیریت نماییم تا در شرایطی که در آن قرار داریم تیم های خویش را به بهترین شکل ممکن برای مسابقات آسیایی و جهانی۲۰۲۱ آماده نگه داریم. البته هنوز وضعیت معلوم نیست و باید ببینیم که آیا این شرایط تداوم خواهد داشت و یا این که برنامه های جدید از جانب فدراسیون برای سال ۲۰۲۱ اعلام خواهد شد.1399/05/10
23:24:43
5.0 / 5
494
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , فدراسیون , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان انجمن گلف
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد