درخشش اسب ایرانی در مسابقات كارناوال دوبی

درخشش اسب ایرانی در مسابقات كارناوال دوبی

به گزارش انجمن گلف اسب ایرانی ریو انجی در مسابقات اسبدوانی كارناوال دوبی با درخشش خیره كننده ای در بین سه اسب برتر مسابقات قرار گرفت.


به گزارش انجمن گلف به نقل از خبر آنلاین، اسب ریو انجی كه در این فصل از مسابقات اسبدوانی دوبی با قهرمانی هفته اول در فهرست امیدهای این مسابقات قرار داشت در كورس دوم خود در مسابقات كارناوال دوبی توانست در كورسی نفس گیر و سخت با شركت ۱۶ اسب به مقام سوم برسد.
اهمیت این كورس به اندازه ای بود كه ۶اسب از میان اسب های شیخ محمد حاكم دوبی و از دوستداران بزرگ اسبدوانی در جهان در این مسابقه حضور داشتند. «فاینال سونگ» اسب شماره ۶ كه زودتر از دیگر اسب ها از خط آخر گذشت هم اسب بسیار با كیفیتی ست كه در میادین انگلیس در گروه دو و سه، سابقه قهرمانی و نایب قهرمانی را در سه كورسی كه انجام داده است، دارد كه نشان از اهمیت و كیفیت بالای این كورس در مسابقات كارناوال دوبی می باشد.
موفقیت ریو انجی با مالكیت حمید رادان از مالكان خوشنام اسبدوانی ایران، در مسابقات كارناوال دوبی نوید روزهای خوبی برای اسبدوانی ایران در میادین بین المللی است كه امید می رود روند آن با قهرمانی اسب گالوانیز كه درخشش بسیار خوبی در مسابقات سال پیش اسبدوانی دوبی داشت در هفته های آتی ادامه یابد. 256 43

1398/10/17
15:09:37
5.0 / 5
1365
تگهای خبر: قهرمانی , كیفیت , مسابقه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان انجمن گلف