جودوكاران ناشنوا به دنبال كسب سكو در جهانی فرانسه

جودوكاران ناشنوا به دنبال كسب سكو در جهانی فرانسه

به گزارش انجمن گلف سرمربی تیم ملی جودو ناشنوایان از اعزام تیم ملی به مسابقات جهانی فرانسه آگاهی داد و اظهار داشت: تلاش خواهیم كرد كه در نخستین تجربه حضورمان در مسابقات جهانی روی سكو قرار بگیریم.


محمدرضا لوئی مقدم در گفت و گو با ایسنا، اضافه كرد: برای حضور قدرتمند و انتخاب بهترین نفرات برای شركت در مسابقات جهانی فرانسه، اردوی انتخابی جودوكاران ناشنوا از ۸ دی با حضور ۱۲ ورزشكار در سالن كبكانیان برگزار و درانتها این اردو ۱۰ ورزشكار اعزامی به فرانسه مشخص خواهند شد.
وی اظهار داشت: مسابقات جهانی فرانسه در بخش انفرادی و میكس تیمی برگزار می گردد كه متاسفانه به سبب نداشتن تیم بانوان تنها می توانیم در انفرادی شركت نماییم كه این مساله از نظر مدال آوری به ضرر تیم ایران است.
سرمربی تیم ملی جودو ناشنوایان در پاسخ به این پرسش كه چقدر امید به كسب مدال در مسابقات جهانی دارید، اشاره كرد: اگر امكان شركت در مسابقات تیمی را داشتیم شرایطمان از نظر مدال آوری راضی كننده تر بود. البته در بخش انفرادی نیز در وزنهای 100 +، 100 -، 66 - و 73 - كیلوگرم امید زیادی برای كسب مدال داریم.
لوئی مقدم افزود: تلاش ما بر این است كه بتوانیم در نخستین تجربه حضورمان در مسابقات جهانی بر روی سكو قرار بگیریم.
وی پیرامون این پرسش كه در صورت تشكیل تیم بانوان امكان شركت در مسابقات جهانی را داشتید یا خیر؟ اظهار نمود: دراین زمینه نمی توانم اظهارنظر درستی داشته باشم. چون دقیقا نمی دانم نوع پوشش بانوان جهت شركت در مسابقات جهانی مورد تایید قرار می گرفت یا خیر؟
سرمربی تیم ملی جودو ناشنوایان همین طور در پاسخ به این پرسش كه آیا تصور نمی كنید زمان كمی برای آماده سازی تیم ملی جودو ناشنوایان برای حضور در مسابقات جهانی فرانسه را دارید، اظهار داشت: تیم ملی جودو جهت شركت در بازیهای آسیایی از خردادماه امسال در اردوی آمادگی بود كه به سبب لغو این بازیها اردوی آنها به مدت ۲ ماه تعطیل شد و از امروز باردیگر اردوی آنها برپا می شود. بدین سبب مشكل خاصی برای آماده سازی جودوكاران ناشنوا جهت شركت در مسابقات جهانی نداریم.
لوئی مقدم درانتها اشاره كرد: ورزشكاران ناشنوا قشر ضعیفی هستند كه كمتر مورد حمایت و توجه قرار می گیرند. امیدوارم وزارت ورزش و جوانان برای جهانی فرانسه پاداش قابل قبولی را در نظر بگیرد تا جودوكاران با انگیزه بیشتری در این مسابقات شركت نمایند.
منبع:

1398/10/10
12:48:36
5.0 / 5
1451
تگهای خبر: بازی , تیم , تیم ملی , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان انجمن گلف