انجمن گلف NCGU
فرهادیان:

با هماهنگی نماینده فدراسیون جهانی انتخابات

با هماهنگی نماینده فدراسیون جهانی انتخابات

انجمن گلف: رییس دفتر امور مشترک فدراسیونها می گوید انتخابات ژیمناستیک با هماهنگی نماینده فدراسیون جهانی اجرا شد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، آرش فرهادیان در آخر مجمع فدراسیون ژیمناستیک اظهار داشت: شکر خدا ۱۲ مجمع انتخاباتی را برگزار کردیم. دشوار است در بازه زمانی کوتاه ۱۲ انتخابات برگزار کنم. از همه ارکانی که کمک کردند تشکر می کنم. کمیته ملی المپیک و بسیاری از فدراسیون های ورزشی نگران برگزاری مجامع بود. امروز یکی دیگر از انتخابات را با تمام مشکلاتی که داشت برگزار نماییم. این مشکل را در دوچرخه سواری هم داشتیم.
وی اظهار داشت: در ابتدای مجمع برخی با تحریک برخی افراد جلسه را ترک کردند. چون دو سوم اعضا تایید شده بودند و در مجمع حضور داشتند انتخابات اجرا شد. حداکثر مطلق آرا را داشتیم. با هماهنگی نماینده فدراسیون جهانی و معاون وزارت انتخابات را برگزار کردیم. ۳ کاندیدا داشتیم. یکی انصراف خودرا قبل مجمع اعلام نمود. دو کاندیدا داشتیم که به دور دوم رفت. طبق قانون هر کسی که بیشترین رای را در دور دوم کسب کند رئیس می شد که حقدادی رای گرفت.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا اینچه درگاهی رئیس مجمع بود، اظهار داشت: چه کسی او را به عنوان رئیس انتخاب نموده بود. از او تشکر می نماییم که روزی رئیس بود و برای این ورزش کوشش کرد. اکنون هم انتظار داریم رئیس منتخب از تجارب او استفاده نماید. همه روسا با این وضعیت بودجه ای فداکاری و ایثار می کنند. باتوجه به قانون، وزارت ورزش ناظر بر همه مسائل است. به نماینده فدراسیون جهانی هم اعلام کردیم. این انتخابات را بر طبق اساسنامه فدراسیون جهانی برگزار کردیم. ما به عدم حضور تعدادی از اعضا ایراد داریم اما به خاطر این که مشکلی نباشد انتخابات را برگزار کردیم. خواهش می کنم همه افراد تمکین کنند و به فکر مسائل شخصی نباشیم. ژیمناستیک از رشته های خوب ما است و همه باید کمک کنند تا توسعه پیدا کند. وزارت ورزش هم حمایت می کند.
فرهادیان در مورد تائید صلاحیت ها اظهار داشت: اول این که بحث تایید صلاحیت ها در زمینه اختیارات ما نیست. نهادهای نظارتی و سه گانه باید استعلام بگیرند. نهادهای نظارتی جواب خودرا به حراست وزارت اعلام می کنند. تا امروز استعلام ها را نداشتیم. بر طبق آنچه که به ما اعلام گردید انتخابات را برگزار کردیم.
وی در پاسخ به این پرسش که چرا پولادگر در ابتدای مجمع گفته مجمع دو کاندیدا دارد، اظهار داشت: من این را نشنیدم که پولادگر بگوید فقط به دو نفر رای بدهند. شنیده ها زیاد است. آنچه که حراست وزارت به ما اعلام نمود این بود که نباید به حاشیه ها بپردازیم و همه باید کمک نماییم تا تکلیف فدراسیون ها مشخص شود. وضعیت فدراسیون ها مشخص شد و چند فدراسیون دیگر را هم داریم که انتخاباتشان پس از سال نو برگزار می گردد.
وی در مورد امضای صورت جلسه معترضان و نتیجه انتخابات اظهار داشت: حق اعتراض برای همه وجود دارد. نهادهایی هستند که اعتراض را بررسی می کنند. نماینده فدراسیون جهانی انتخابات را تایید نمود و تبریک گفت. هم تبریک گفتند هم خواست از همه ظرفیت ها استفاده گردد و گفت همه چیز را منتقل می کند.
وی در مورد پرونده دیوان محاسبات فدراسیون ژیمناستیک و رد صلاحیت برخی کاندیداها اظهار داشت: بله طبیعتا همین است. به دو پرونده دیوان محاسبات اشاره شده اما تا چیزی تایید نشود نمی توان چیزی گفت. ما مطابق بخشنامه ها کار می نماییم.
منبع:

1401/12/27
08:26:42
0.0 از 5
201
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد