انجمن گلف NCGU
سعیدی:

با تهدیدها و فرصتها در ورزش آشنا هستم

با تهدیدها و فرصتها در ورزش آشنا هستم

به گزارش انجمن گلف، دبیرکل کمیته ملی المپیک اظهار داشت: اگر اعضای مجمع کمیته ملی المپیک به من رای بدهند مطمئن باشند که از دانش و تخصص لازم برخوردار و با تهدیدها و فرصت ها هم آشنا هستم.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، کیکاووس سعیدی در پست ریاست و نایب رئیسی کمیته ملی المپیک ثبت نام کرد و بعد از ثبت نام اظهار داشت: ورزش را از نوجوانی شروع کردم و سال ها آنرا به صورت حرفه ای ادامه دادم و به مدارج بالا رسیدم. در عرصه های مختلف اجرایی ورزش بعنوان مدیر خدمت کردم. در جامعه ورزش بعنوان یک چهره ورزشی شناخته می شوم و افتخار می کنم از جنس ورزش هستم. محیط ورزش را به خوبی می شناسم و به مدارج تخصصی رسیدم. ورزش قهرمانی ما از ظرفیت بزرگی برخوردار می باشد و اگر با هم افزایی بیشتر تلاش نماییم، این ظرفیت ارتقاء می یابد. هدف من خدمت است و انگیزه دیگری ندارم و حس می کنم در این برهه می توانم کمک کنم. معتقد به تعامل هستم و این تعامل حداکثری باید بین ارکان عالی کشور وزارت ورزش و کمیته و فدراسیونها و سایر نهادها وجود داشته باشد تا با اجماع و وفاق به اهداف عالی برسیم.
دبیر کمیته ملی المپیک تصریح کرد: حمایت قاطع از مجلس و دولت و همه دستگاه ها به ما کمک می نماید. خانواده ورزش ایران بزرگ است. البته تا اینجا حمایت دولت و مجلس خوب و ملموس بوده و نگرانی وجود نداشته است، بخصوص در دولت جدید.
ایشان در ادامه اضافه کرد: باید هم افزایی بین ارکان ورزش و با محوریت وزارت ورزش و وزیر باشد. چند صدایی هیچگاه جواب نداده است. صالحی امیری خدمات ارزشمند ای انجام داده است و این مسیر باید استمرار پیدا کند. خدمات کم نظیری انجام شد و گذشتگان هم زحمت کشیدند. از حمایت وزیر ورزش تشکر می کنم. امیدوارم آنچه خیر و مصلحت ورزش ایران است رقم بخورد. همه افرادی که ثبت نام کرده اند، برای من قابل احترام و دلسوز ورزش ایران هستند. ظرفیت محدودی داریم همه نمی توانند در ارکان هیات اجرایی حضور داشته باشند. وقتی انتخابات برگزار شد هر شخص و گروهی که انتخاب شد، باید کمک نماید و کار فردی جواب نمی دهد. باید با کار گروهی و تعامل حداکثری حرکت نماییم و یک لزوم برای ورزش قهرمانی است که احتیاج به حمایت همه جانبه است.
سعیدی در مورد برنامه خود اظهار داشت: برنامه هایم را چند روز آینده ها عرضه می دهم اما حمایت حداکثری از فدراسیون ها و قهرمانان و پیشکسوتان وجود خواهد داشت و در این دوره هم شاهد این اتفاق خوب بودیم. کمیته ملی المپیک در این دوره تعامل خوبی با وزارت ورزش کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون ها داشت. امیدوارم که همه عزیزان در انتخابات موفق باشند. اگر اعضای مجمع من را قابل دانستند، مطمئن باشند که از تجربه، دانش و تخصص لازم برخوردار هستم و چالش های ورزش را می شناسم. من با فرصت ها و تهدیدها آشنا هستم و با استفاده از خرد جمعی برای توسعه ورزش قهرمانی قدم برمی دارم.
دبیرکل کمیته ملی المپیک در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می کنید انتخابات در زمان تعیین شده برگزار می شود، اظهار داشت: از هم اکنون قابل پیشبینی نیست. بطور قطع مجمع در تاریخ تعیین شده برگزار می گردد. اگر اکثریت المپیکی ها حضور داشته باشند، انتخابات برگزار می گردد.
وی در مورد این که آیا برای ایجاد توازن در روز مجمع امکان دارد یک عضو غیر المپیکی رای ندهد و یا وزیر ورزش و یا رئیس کمیته ملی المپیک رای ندهند، اظهار داشت: هیچ گونه مهندسی صورت نخواهد گرفت و تلاش می نماییم انتخابات در فضای خوب وسالم برگزار گردد. همکارانم تلاش دارند و در روز مجمع تصمیم مناسب برای خیر و صلاح ورزش گرفته می شود.
سعیدی در مورد این که گفته می شود صالحی امیری پیش از سفر به قونیه در انتخابات ثبت نام کرده است، اظهار داشت: از خود دکتر سوال کنید.
وی در مورد زمان اعلام نهایی اسامی، یادآوری کرد: بلافاصله مدارک کاندیداها را در ستاد مربوطه بررسی می نماییم. ۱۰ روز فرصت است و اسامی نهایی رسما اعلام می شود و بیوگرافی اعضا نهایی ارسال می شود.1401/05/20
21:15:22
0.0 / 5
181
تگهای خبر: المپیك , خدمات , دستگاه , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد